O sexu

Název jistě vzbudí zájem, Tak tedy pro pochybovače ujištění, že chci opravdu psát o tělesném spojení dvou lidských bytostí ,o pohlavním aktu , o plození dětí.

Proč se s tématem tělesnosti tolik nadělá, ptám se často.Touha, puzení ,blaženost, slast i utrpení s ním spojené nám bylo dáno přírodou, Stvořitelem, chcete.li ,patří nejen k lidskému rodu, nýbrž všichni živí tvorové jsou jimi obdařeni a musí se s nimi vyrovnat.

S dary i prokletími.

Některá náboženství ,církve či jiné instituce daly v určitém okamžiku sexu neblahou příchuť, opatřily je zákazy ,utajováním ,stal se hanbou,hříchem, smilstvem.Toto pojetí milostného spojení  obrazy,slova, filmové záběry bylo převzato i do moderních století ,stalo se základem přísné cenzury , kontroly ,mnoha nesmiřitelných kodexů, které v důsledcích vedou k opačnému účinku a ze zpodobňování sexu udělaly frašku.

Jaká škoda !Naši potomci ,kteří jsou často s touto oblastí života seznamováni pouze prostřednictvím sdělovacích prostředků,vidí buď lascivní, koketní pózy modelek nebo licoměrně umravnělé záběry obcování v zapnutých kalhotách jako je tomu ve většině filmů (kupodivu nejen amerických ale i francouzských , německých, dokonce i tureckých a indických ).

Přitom podle mého názoru i životní zkušenosti není čistšího, pravdivějšího ,slastnějšího prožitku než ve spojení dvou lidí, kteří se milují .Jen nezkušení, proradní ,vypočítaví lidé dokáží něco předstírat.Není krystaličtější pravdy než té, která se vyjeví právě v milostném aktu.

Sex je nejzdravější, nejlevnější ,nejméně návykový požitek.Není jednoduššího způsobu jak projevit svou mravnost,pravou, vnitřní, hlubokou a přesvědčivou, jak demonstrovat věrnost ,oddanost a rytířství.

Milostný akt je zároveň oblastí tajemnou a každý jedinec má příležitost poznat ve svém životě jeho skrytá poselství ,varování, závazky i moudrost.

Dvojice, které žijí po léta ve věrném svazku ,mají stále co hledat a nacházet,Můžeme jim jen závidět a zároveň přát dosažené štěstí.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s